kruka_buka (kruka_buka) wrote,
kruka_buka
kruka_buka

 • Mood:

Трипільське коло 2009. Земля. Враження.

05.07.2009 о 5.08 ранку невідомий в стані сильного алкогольного сп'яніння на Toyota FJ Cruiser (номер: АА 4686 НІ) почав розвагу, катаючись під сценою. Очевидно після добрячої п'янки йому захотілось шалених відчуттів.

Приблизно о 5.15 він переїхав дівчину, що спала під сценою.
почувся виск. Він здав назад і переїхав її вдруге. Почувся крик. Невідомий протягнув її ще кілька метрів. Потім зупинився. Купа "радників" довкола почали радити їхати взад чи вперед. Він, нетямлячи нічого через сп'яніння почав питатися: "То куди мені їхати?" Потім кілька чоловіків, вручну пересунули машину, звільнивши дівчину. У неї був больовий шок. Водій авто, відчинивши двері, просто вивалився з нього. Швидка допомога приїхала швидко, дівчина була жива, медсестра припустила, що хребет цілий, схоже водій проїхався по тазу. Насправді ж повна картина стану дівчини буде відома через кілька днів.
Міліція їхала довго. І приїхала не на службовій машині, а на приватній. Друг водія одразу почав "брататись" з мєнтом і залагоджувати справу. Мєнт сказав, щоб той нічого нікому не говорив, мовляв, нічого не було, ніхто нікого не переїжджав.

Через деякий час вони мило реготали один з одним.
Приблизно о 10.00 - 10.30 слідчий повернувся з водієм, його другом та якимсь чоловіком (за деякими версіями свідком, якого вони привезли з собою) для опису того, що сталося та дачі показань. О 10.30 вони відїхали все на тому ж горезвісному авто.

Я, звісно, не медик, але невідомо як вплинуть травми на подальшу здатність дівчини до народження дітей. Тож це цілком можуть бути тяжкі тілесні ушкодження.

І благо буде, якщо через кілька днів її здоров'я не погіршиться в лікарні.

Гасло фестивалю "Ні алкоголю" не було виконане. Мєнти, як завжди, пропускали своїх, і на авто, і з алкогольними напоями. При чому дуже помітно було яким був "відбір" серед в'їжджаючих на саму територію фестивалю.

Загалом такий в'їзд був заборонений і для авто була передбачена стоянка на території технікуму.
Однак, мєнти, що стояли на вході до фестивалю, все ж пропускали "кого треба". Я зараз не маю на увазі обслуговуючи персонал та продавців.

Один з міліціонерів не пропускав в'їжджаючих. Першого не пустив, другого, за третього інший мєнт кричить: "Та цього пусти".

Разом з мєнтами за правопорядком спостерігала ще й молодіжна організація "Патріот України". Коли ж учасник організації не пропускав одного з в'їжджаючих і вимагав для цього повідомлення начальника охорони, мєнт сказав йому: "Еге, а чи не забагато для тебе честі?"

Браво, "тов." міліціонери! Що-що, а свою честь ви "бережете" як зіницю ока.

Tags: події
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 30 comments